26976-2025 - Ergebnis
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Utrzymanie przystanków komunikacji pasażerskiej na terenie Gminy Zbrosławice w 2024 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie przystanków komunikacji pasażerskiej na terenie Gminy Zbrosławice w 2024 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu wszelkich prac związanych z utrzymaniem czystości i porządku 92 przystanków (opróżnianie koszy, odśnieżanie, posypywanie piaskiem, zamiatanie terenu wokół przystanków, wykaszanie terenu wokół przystanków, mycie wiat przystankowych, remont wiat przystankowych),zakup, opróżnianie i montaż/demontaż koszy ulicznych na terenach komunalnych, remont zatok komunikacji pasażerskiej z częstotliwością wskazaną w umowie lub na pisemne zlecenie pracowników Zamawiającego.. W zakres prac wchodzi m.in.: 1) sprzątanie przystanków autobusowych komunikacji pasażerskiej, 2) odśnieżanie i posypywanie przystanków autobusowych komunikacji pasażerskiej przez okres zimowy, 3) opróżnianie koszy ulicznych, 4) remont zatok autobusowych, 5) mycie przystanków autobusowych, 6) wykaszanie terenów wokół przystanków autobusowych, 7) remont wiat przystankowych, 8) remont zatok autobusowych.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PZP.271.29.2023