269763-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Tragbare Computer – IT/AV/VR vybavení (OP JAK - Ph.D. Infra) – „Vybavení HW a SW pro Ph.D. studenty“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIT/AV/VR vybavení (OP JAK - Ph.D. Infra) – „Vybavení HW a SW pro Ph.D. studenty“
Beschreibungdodávka vybavení informační a audiovizuální technikou pro výukové místnosti a vědecko-výzkumná pracoviště pro doktorandy. Jedná se funkční celek, jehož podrobná specifikace je uvedena ve Formuláři nabídky v Příloze č. 1, která tvoří nedílnou součást této zadávací dokumentace
Interne Kennung8/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 30232000 Peripheriegeräte, 30213000 Personalcomputer
5. Los
LosLOT-0001