See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en in dienst stellen van operatietafelsystemen voor het Noorderhart Mariaziekenhuis te Pelt
Beschreibung: Het ziekenhuis beoogt enerzijds de installatie van nieuwe operatietafels voor de bijkomende operatiezalen in het nieuw te bouwen Chirurgisch Dagcentrum en anderzijds de gefaseerde vervanging van de bestaande operatietafels (inclusief tafel gebonden hulpstukken), operatiezuilen en trolleys. De oude systemen dienen bijgevolg te worden verwijderd en afgevoerd. De leveringen zullen worden gespreid over de looptijd van de raamovereenkomst, zodat deze kunnen worden afgestemd op de geplande infrastructuurwerken en de resterende levensduur van de huidige installaties. In eerste instantie zullen vier operatiezalen van het nieuw te bouwen Chirurgisch Dagcentrum volledig worden uitgerust. Vervolgens zullen, in functie van hun “end of life”, de zeven bestaande operatiezalen stelselmatig worden vernieuwd gedurende de looptijd van de raamovereenkomst.
Interne Kennung: 2025-073
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192230 Operationstische
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-073 - 1
Beschreibung: Operatietafels
Interne Kennung: 1