2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoeren van boomveiligheidscontroles en snoeien van bomen 2026-2029
Beschreibung: De gemeente Den Helder is van plan om met één (1) Opdrachtnemer een Raamovereenkomst aan te gaan voor het uit het uitvoeren van boomveiligheidscontroles én het snoeien van bomen in diverse wijken in de gemeente Den Helder gedurende de periode 2026-2029. Deze opdracht bestaat hoofdzakelijk uit: a. Het uitvoeren van boomveiligheidscontroles (BVC’s); b. Het verwerken van gegevens in het beheersysteem; c. Het uitvoeren van begeleidingssnoei van bomen; d. Het uitvoeren van onderhoudssnoei van bomen; e. Het uitvoeren van specifieke snoei; f. Uitvoeren van verkeersmaatregelen. De werkzaamheden worden uitgevoerd aan bomen met een hoogte van meer dan 6,0 meter. Specifieke snoei aan bomen met een hoogte van minder dan 6,0 meter maakt geen onderdeel uit van deze overeenkomst. Knotbomen vallen, ongeacht de hoogte, onder deze raamovereenkomst. Onder knotbomen wordt verstaan bomen die periodiek worden geknot volgens een vast knotbeheerregime. De geschatte waarde over de gehele looptijd inclusief optiemogelijkheden is ca. 1,2 miljoen euro.
Interne Kennung: 564799
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Indien dit direct verband houdt met de scope van de opdracht kan een aanvullende opdracht worden verleend conform par. 1.6 van de offerteaanvraag herzieningsclausule.