269861-2026 - Ergebnis
Tschechien – Konstruktionen und Teile von Konstruktionen – Bezpečná konzolovina Delta
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBezpečná konzolovina Delta
BeschreibungPředmětem sektorové veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek bezpečné konzoloviny VN Delta s vybranými dodavateli pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu bezpečné konzoloviny VN Delta, zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období cca od 1.10.2023 do 30.9.2029. S ohledem na rozsah zakázky, která je zakázkou nadlimitní bude postupováno dle zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění. Výsledkem sektorové veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním je uzavření Rámcové dohody o dodávkách zboží na 72 měsíců s vybranými třemi dodavateli s nejnižší cenovou nabídkou za modelový případ. Následně bude postupováno dle § 132 odstavec 3) zákona (tj. zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody) a bude/ou uzavřena/y Kupní smlouva/y s vítězným/i dodavatelem/i. Plnění dle Kupní smlouvy bude na základ
Vorherige Bekanntmachung646934-2023
Interne KennungRD039-2023
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen
5. Los
LosLOT-0001
TitelBezpečná konzolovina VN Delta
BeschreibungBezpečná konzolovina VN Delta