2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizace a podpora SDDC pro účely kritické infrastruktury - Rámcová dohoda - část 1
Beschreibung: Plnění A - Realizační, rozvojové, provozní a konzultační služby (variabilní část): a) Plnění A1 - Implementační, konfigurační a konzultační služby b) Plnění A2 - Služby realizace a rozvoje infrastruktury SDDC Plnění B - Služby provozní podpory: a) plnění B1 - Služby provozní podpory - Primární datové centrum b) plnění B2 - Služby provozní podpory - Vzdálené datové centrum c) plnění B3 - Služby provozní podpory - EDGE datové centrum
Interne Kennung: PPR-9216-22/ČJ-2022-990656
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Objednávka č. 36/2026k Rámcové dohodě Realizace a podpora SDDC pro účely kritické infrastruktury – část 1, PPR-2665-110/ČJ-2026-990573. Předmětem plnění je zajištění implementačních, konfiguračních a konzultačních služeb v rámci Plnění A.1 Rámcové dohody. SSDDC Regionální DC - Příprava DR plánů, součinnost při zavádění opatření - Koordinace dodávek UPC a MG na KŘP Migrace KŘP - Dokončení analýz KŘP - Koordinace migrací jednotlivých KŘP do SDDC - Podpora migrace KŘP Napojení SDDC do SIEM - Poskytování součinností dle požadavků PPČR - Integrace a konfigurace SDDC do SIEM Workload doména pro DaaS - Finalizace management Horizon pro DaaS - Koordinace pilotního provozu VDI a oprav nálezů Workload doména pro AI - Nasazení VMware Private AI - Realizace projektů AIaaS Projektové řízení Schůzky Operativa, administrativa Projektový manažer - počet MD 28. Architekt řešení / Infrastrukturní architekt - počet MD 10. Kapacitní manažer - počet MD 4. HCI inženýr - počet MD 30. HCI operátor- počet MD 3. Storage inženýr (SDS) - počet MD 10. Storage operátor - počet MD 13. Inženýr síťové virtualizace (SDN) - počet MD 15. Celkem 113 MD. Mobility - Podpora EUC v SDDC - Realizace infrastruktury pro DaaS Projektový manažer - počet MD 2. HCI inženýr- počet MD 2. Desktop a mobility inženýr- počet MD 20. Celkem 24 MD. Návrh služeb Implementace služeb - Samoobsluha pro KŘP tenanty - Reporty pro konzumenty - Interní reporty - Dashboardy - Penetrační testy - Výstavba a poskytování TKG clusteru - Změna konfigurace TKG clusteru - HA Postgres SQL - Postgres SQL - Deployment do DMZ - DaaS - AIaaS Zavedení a poskytování služeb - Zpracování a aktualizace katalogových listů - Průběžná aktualizace katalogu služeb. Projektový manažer - počet MD 10. Architekt řešení/ Infrastrukturní architekt - počet MD 15. Analytik - počet MD 15. HCI inženýr - počet MD 5. Inženýr správy cloudu a automatizace - počet MD 5. Celkem 50 MD. Migrace VM ze stávající infrastruktury Řízení procesů servis desku Výstavba a správa prostředí Správa a údržba SDDC - Upgrady - Příprava podkladů reportingů a dashboardů pro konzumenty k čerpání zdrojů CPČR - Kapacitní plánování- Provoz zajištění adoptovaných prostředí - Analýza síťové komunikace k zajištění zero-trust - Implementace zero-trust Poskytování součinností při analýze, návrhu a realizace procesů Cloudu PČR, Schůzky, operativa, administrativa. Projektový manažer - počet MD 13. Architekt řešení / Infrastrukturní architekt - počet MD 10. Analytik - počet MD 10. Kapacitní manažer- počet MD 4. HCI inženýr - počet MD 10. Storage inženýr (SDS) - počet MD 20. Desktop a mobility inženýr - počet MD 10. Inženýr síťové virtualizace (SDN)- počet MD 15. Inženýr správy cloudu a automatizace - MD 10. Storage operátor (SDS) - počet MD 15. Operátor síťové virtualizace - počet MD 4. Vývojář cloudové automatizace - počet MD 3. Desktop a mobility operátor - počet MD 5. Celkem 129 MD. Celkem 316 MD.