See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja i rozwój oraz usługi wsparcia utrzymania Systemu ZEFIR 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i rozwój oraz usługi wsparcia utrzymania Systemu ZEFIR 2, który jest ogólnokrajowym systemem finansowoksięgowym (w zakresie rozliczeń m. in. podatku akcyzowego oraz należności celnych), działającym w czasie rzeczywistym w trybie 24/7/365
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i rozwój oraz usługi wsparcia utrzymania Systemu ZEFIR2, który jest ogólnokrajowym systemem finansowoksięgowym (w zakresie rozliczeń m. in. podatku akcyzowego oraz należności celnych), działającym w czasie rzeczywistym w trybie 24/7/365.
Interne Kennung: 1201-ILZ.260.15.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji; prawem opcji objęte zostają usługi określone w § 1 ust. 1 pkt 1.1. - 1.6. umowy w liczbie nieprzekraczającej 6 781 Osobodni