269951-2025 - Wettbewerb
Polen – Sirenen – B2 - Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA z podziałem na części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: B2 - Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA z podziałem na części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych, które będą kluczowym elementem Systemu Ostrzegania i Alarmowania (SOiA), spełniających parametry techniczne zgodnie z treścią zał. nr 2 niniejszego postępowania pn. „Opis przedmiotu zamówienia – B2 – Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA” (dla wszystkich części zamówienia). Przedmiot zamówienia realizowany będzie w ramach projektu „Rozbudowa systemu ostrzegania i alarmowania”, stanowiącego część Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Zamówienie podzielono na 3 części, z których każda będzie obejmowała dostawę i instalację cyfrowych syren alarmowych, w następujących lokalizacjach: Część I - Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA - 21 lokalizacji, zlokalizowanych na terenie powiatów: m. Słupsk, słupskiego, lęborskiego, chojnickiego, człuchowskiego, kartuskiego, kościerskiego; Część II - Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA - 28 lokalizacji, zlokalizowanych na terenie powiatów: m. Gdańsk, m. Gdynia, m. Sopot, gdańskiego, puckiego, nowodworskiego, wejherowskiego; Część III - Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA - 21 lokalizacji, zlokalizowanych na terenie powiatu: kwidzyńskiego, malborskiego, starogardzkiego, sztumskiego, tczewskiego. Poszczególne lokalizacje wymienione są w zał. nr 2 do SWZ pn. „Opis przedmiotu zamówienia – B2 – Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych SOiA”. Poszczególne części zamówienia dotyczą tożsamych dostaw i instalacji syren alarmowych, a różnica polega na ilości oraz lokalizacji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, dla wszystkich części zamówienia. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, której wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ, dla wszystkich części zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Oferty można składać w odniesieniu do jednej dowolnie wybranej części lub wszystkich części zamówienia. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 2 do SWZ. Rok produkcji: nie wcześniej niż 2024. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w miejscach, gdzie przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wskazanie równoważności oferowanego rozwiązania zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp spoczywa na Wykonawcy. W przypadku opisu przedmiotu zamówienia za pomocą norm za rozwiązania równoważne uznaje się takie rozwiązania, które zapewniają spełnienie wymagań minimalnych określonych w normie na poziomie nie gorszym niż opisano w stosownych normach.
Interne Kennung: WT.2371.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35240000 Sirenen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA - 21 lokalizacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych, które będą kluczowym elementem Systemu Ostrzegania i Alarmowania (SOiA), spełniających parametry techniczne zgodnie z treścią zał. nr 2 niniejszego postępowania pn. „Opis przedmiotu zamówienia – B2 – Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA” (dla wszystkich części zamówienia). Część I - Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA - 21 lokalizacji, zlokalizowanych na terenie powiatów: m. Słupsk, słupskiego, lęborskiego, chojnickiego, człuchowskiego, kartuskiego, kościerskiego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, dla wszystkich części zamówienia. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, której wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ, dla wszystkich części zamówienia. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 2 do SWZ. Rok produkcji: nie wcześniej niż 2024. W załączniku nr 2 do SWZ zawarte są minimalne parametry techniczno – użytkowe, jakie muszą być spełnione przy realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w miejscach, gdzie przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wskazanie równoważności oferowanego rozwiązania zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp spoczywa na Wykonawcy. W przypadku opisu przedmiotu zamówienia za pomocą norm za rozwiązania równoważne uznaje się takie rozwiązania, które zapewniają spełnienie wymagań minimalnych określonych w normie na poziomie nie gorszym niż opisano w stosownych normach. W przypadku przywołanych w SWZ norm rozumie się normy aktualne. W pozostałych przypadkach (opisu przedmiotu zamówienia za pomocą europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych technicznych) za równoważny uważa się taki produkt, materiał czy system o parametrach technicznych, funkcjonalnych i jakościowych nie gorszych niż wymienione w opisie przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje także przeprowadzenie dla przedstawicieli Użytkownika szkolenia z obsługi przedmiotu umowy (szczegółowe warunki zawarto w zał. nr 2 do SWZ w pkt SOIA-32.2024).
Interne Kennung: WT.2371.3.2025 część I
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA - 28 lokalizacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych, które będą kluczowym elementem Systemu Ostrzegania i Alarmowania (SOiA), spełniających parametry techniczne zgodnie z treścią zał. nr 2 niniejszego postępowania pn. „Opis przedmiotu zamówienia – B2 – Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA” (dla wszystkich części zamówienia). Część II - Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA - 28 lokalizacji, zlokalizowanych na terenie powiatów: m. Gdańsk, m. Gdynia, m. Sopot, gdańskiego, puckiego, nowodworskiego, wejherowskiego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, dla wszystkich części zamówienia. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, której wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ, dla wszystkich części zamówienia. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 2 do SWZ. Rok produkcji: nie wcześniej niż 2024. W załączniku nr 2 do SWZ zawarte są minimalne parametry techniczno – użytkowe, jakie muszą być spełnione przy realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w miejscach, gdzie przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wskazanie równoważności oferowanego rozwiązania zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp spoczywa na Wykonawcy. W przypadku opisu przedmiotu zamówienia za pomocą norm za rozwiązania równoważne uznaje się takie rozwiązania, które zapewniają spełnienie wymagań minimalnych określonych w normie na poziomie nie gorszym niż opisano w stosownych normach. W przypadku przywołanych w SWZ norm rozumie się normy aktualne. W pozostałych przypadkach (opisu przedmiotu zamówienia za pomocą europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych technicznych) za równoważny uważa się taki produkt, materiał czy system o parametrach technicznych, funkcjonalnych i jakościowych nie gorszych niż wymienione w opisie przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje także przeprowadzenie dla przedstawicieli Użytkownika szkolenia z obsługi przedmiotu umowy (szczegółowe warunki zawarto w zał. nr 2 do SWZ w pkt SOIA-32.2024).
Interne Kennung: WT.2371.3.2025 część II
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych, które będą kluczowym elementem Systemu Ostrzegania i Alarmowania (SOiA), spełniających parametry techniczne zgodnie z treścią zał. nr 2 niniejszego postępowania pn. „Opis przedmiotu zamówienia – B2 – Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA” (dla wszystkich części zamówienia). Część III - Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla SOiA - 21 lokalizacji, zlokalizowanych na terenie powiatu: kwidzyńskiego, malborskiego, starogardzkiego, sztumskiego, tczewskiego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, dla wszystkich części zamówienia. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, której wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ, dla wszystkich części zamówienia. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 2 do SWZ. Rok produkcji: nie wcześniej niż 2024. W załączniku nr 2 do SWZ zawarte są minimalne parametry techniczno – użytkowe, jakie muszą być spełnione przy realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w miejscach, gdzie przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wskazanie równoważności oferowanego rozwiązania zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp spoczywa na Wykonawcy. W przypadku opisu przedmiotu zamówienia za pomocą norm za rozwiązania równoważne uznaje się takie rozwiązania, które zapewniają spełnienie wymagań minimalnych określonych w normie na poziomie nie gorszym niż opisano w stosownych normach. W przypadku przywołanych w SWZ norm rozumie się normy aktualne. W pozostałych przypadkach (opisu przedmiotu zamówienia za pomocą europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych technicznych) za równoważny uważa się taki produkt, materiał czy system o parametrach technicznych, funkcjonalnych i jakościowych nie gorszych niż wymienione w opisie przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje także przeprowadzenie dla przedstawicieli Użytkownika szkolenia z obsługi przedmiotu umowy (szczegółowe warunki zawarto w zał. nr 2 do SWZ w pkt SOIA-32.2024).
Interne Kennung: WT.2371.3.2025 część III