2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toestellen en toebehoren voor CPAP-therapie
Beschreibung: Deze opdracht betreft de levering van toestellen, toebehoren en maskers voor de behandeling van patiënten met slaapapneusyndroom door middel van CPAP-therapie. Dit omvat de levering van: APAP en CPAP-toestellen, luchtbevochtigers, filters, tubing, maskers..... Tevens verwachten van de leveranciers een voorstel voor telemonitoring. Specifiek voor de 'extra aanbestedende overheden' AZ Sint-Elisabeth te Zottegem en AZ Oudenaarde verwachten we dat er 'Beheersoftware voor opvolging van de Apneu Conventie' wordt voorzien. Dit wordt niet verwacht voor VZW Werken Glorieux te Ronse, die de opvolging van de Apneu Conventie in eigen beheer neemt. BELANGRIJK: Indien de Apneu Conventie van het RIZIV "Obstructief slaapapneusyndroom: tegemoetkoming in de kosten van een thuisbehandeling met een nCPAP-toestel' zou wijzigen, en deze heeft een impact op de raamovereenkomst die we afsluiten, na de gunning van deze overheidsopdracht, dan moet over deze raamovereenkomst terug samen gezeten worden door de aanbestedende overheid en de opdrachtnemer en kan de overeenkomst: 1. enerzijds opgeschort worden, mits het respecteren van een opzegtermijn van 3 maanden of 2. kan de overeenkomst wijzigen waarbij mogelijk de aanbesteder de toestellen opnieuw overneemt en de opdrachtgever de toestellen huurt bij de aanbesteder. BELANGRIJK: In geval de ondernemer (eerste in de ranking) niet kan beantwoorden aan de vraag tot belevering, is de Aanbesteder gerechtigd om zich bij hoogdringendheid te bevoorraden bij de ondernemer die de volgende in de ranking is (en indien deze niet bij machte is, opnieuw bij de volgende enzoverder) en zal de ondernemer gehouden zijn om de meerprijs aan de Aanbesteder te vergoeden bij wijze van schadevergoeding. BELANGRIJK: De looptijd van deze raamovereenkomst bedraagt 4 jaar, een jaarlijks prijsherziening (daling of stijging) is mogelijk na uitdrukkelijke goedkeuring door de aanbestedende overheid. Meer details hieromtrent vindt u onder titel II.5 Herzieningsclausule: Prijsherzieningen.
Interne Kennung: PPP0U7-95/5031/Bimac 585 - CPAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33195110 Atmungsmonitoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Toestellen en toebehoren voor CPAP-therapie
Interne Kennung: Bimac 585 - CPAP_1
Los: LOT-0002
Titel: Maskers voor CPAP-therapie
Beschreibung: Maskers voor CPAP-therapie
Interne Kennung: Bimac 585 - CPAP_2
Haupteinstufung (cpv): 33157100 Sauerstoffatemgeräte