2. Verfahren
Verfahren
Titel: eSS – 2026, Elektronický systém spisové služby pro NKÚ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení elektronického systému spisové služby (dále také jako „eSS“) pro Nejvyšší kontrolní úřad. Předmětem veřejné zakázky je: a) dodání, instalace a implementace elektronického systému spisové služby (eSS), zejména veškerého potřebného softwarového vybavení na všech úrovních včetně poskytnutí všech potřebných licencí, zajištění komunikačního rozhraní (API) pro propojení s ostatními interními i externími informačními systémy zadavatele, integrace eSS do prostředí zadavatele, veškeré práce spojené s realizací optimalizace systému eSS, migrace a validace dat ze zadavatelem současně využívaného systému eSS, školení uživatelů eSS, dodání kompletní dokumentace systému v online podobě vč. aktuálních návodů pro uživatele eSS a vypracování exitového plánu dle zadávacích podmínek, smlouvy na veřejnou zakázku a jejích příloh; b) poskytování servisní podpory eSS; c) poskytování rozvoje eSS a d) vypracování exitového plánu a součinnost při jeho realizaci. Předmět veřejné zakázky musí být proveden v souladu s minimálními technickými podmínkami (viz níže) a požadavky zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti, včetně požadavků plynoucích z jeho prováděcí vyhlášky č. 409/2025 Sb., o bezpečnostních opatřeních poskytovatele regulované služby v režimu vyšších povinností (vyhláška o kybernetické bezpečnosti), nabídkou (vybraného) dodavatele a dalších požadavků zadavatele vzešlých z jednání o předběžných nabídkách dodavatelů, smlouvou na veřejnou zakázku [smlouva na veřejnou zakázku bude vyjednána a vyhotovena v rámci jednání o předběžných nabídkách a ukončení jednání o předběžných nabídkách a bude součástí předložení (konečných) nabídek]. Zadavatel upozorňuje, že je poskytovatelem regulované služby v režimu vyšších povinností ve smyslu zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti a vyhlášky č. 409/2025 Sb., o bezpečnostních opatřeních poskytovatele regulované služby v režimu vyšších povinností (vyhláška o kybernetické bezpečnosti) a je povinen řídit se pravidly zde uvedenými. Blíže viz zadávací podmínky.
Interne Kennung: eSS_NKÚ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48613000 Elektronische Datenverwaltung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 48613000 Elektronische Datenverwaltung, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazenou změnou závazku v souladu s ust. § 100 dost. 1 ZZVZ je rozvoj elektronického systému spisové služby blíže specifikovaný ve smlouvě na veřejnou zakázku. Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změny poskytovatele v průběhu plnění smlouvy a jeho nahrazení účastníkem zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení nabídek provedeném v zadávacím řízení umístil jako další v pořadí. Podmínky stanoví smlouva na veřejnou zakázku.