See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groen: Onderhoud aanplantingen (Dienstjaar 2026-2027)
Beschreibung: Deze opdracht heeft als doel het onderhoud van de gemeentelijke aanplantingen in verschillende straten van de gemeente, zoals nader omschreven in de meetstaat. De uitvoering van de werkzaamheden gebeurt volgens de bepalingen van het bestek. Voor alle overige aspecten dient de uitvoering te gebeuren volgens de regels van de kunst en de specifieke instructies van het bestuur.
Interne Kennung: PPP0BN-1609/6017/2026/3P/1609
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1