2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji do systemu ViewPoint na potrzeby projektu „Podniesienie wiedzy i umiejętności kadry medycznej w zakresie diagnostyki perinatalnej chorób uwarunkowanych genetycznie, z ukierunkowaniem na wczesną diagnostykę prenatalną Wrodzonych Wad Metabolizmu.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji do systemu ViewPoint na potrzeby projektu „Podniesienie wiedzy i umiejętności kadry medycznej w zakresie diagnostyki perinatalnej chorób uwarunkowanych genetycznie, z ukierunkowaniem na wczesną diagnostykę prenatalną Wrodzonych Wad Metabolizmu.” Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera tabela asortymentowo-cenowa zał. nr 2 do SWZ oraz wzór umowy zał. nr 4 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę licencji, które muszą zostać wdrożone i uruchomione jako jedno, spójne środowisko wirtualizacji. Realizacja zamówienia w częściach wiązałaby się z ryzykiem braku kompatybilności sprzętowej i licencyjnej, rozbieżności konfiguracyjnych oraz trudności w integracji poszczególnych elementów infrastruktury. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 Pzp. Zamawiający oświadcza, iż będąc administratorem danych oraz mając na względzie przepisy ustawy z dnia 10.5.2018 r. o ochronie danych osobowych (dalej RODO) wdrożył środki bezpieczeństwa adekwatne do zidentyfikowanych przez siebie ryzyk oraz dające rękojmie należytego zabezpieczenia danych osobowych przekazywanych w ramach postępowania. Szczegółowa klauzula informacyjna z art. 13 RODO zawarta jest w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 84917-2026
Interne Kennung: A/ZP/SZP.261-6/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: I. Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania. II. 3. Ofertę sporządza się w języku polskim na Formularzu Ofertowym - wypełniony formularz oferty za pośrednictwem formularza dostępnego na platformie Marketplanet OnePlace oraz tabeli asortymentowo-cenowej zgodnie z zał. nr 2 do SWZ, stanowiących integralną część oferty. Wraz z ofertą (tj. formularzem oferty i tabelą asortymentowo-cenową) Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1) oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (ESPD), o którym mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ, zał. nr 3 do SWZ; 2) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia, o którym mowa w Rozdziale IX ust. 1 - zał. nr 3a do SWZ; 3) oświadczenie Wykonawcy, którego wzór stanowi zał. nr 1 do SWZ; 4) pełnomocnictwo, o którym mowa w Rozdziale XII ust. 1 (jeśli dotyczy). 4. Oferta oraz pozostałe oświadczenia i dokumenty, dla których Zamawiający określił wzory w formie formularzy zamieszczonych w załącznikach do SWZ, powinny być sporządzone zgodnie z tymi wzorami. 5. W przypadku gdy oferta nie została podpisana przez osobę uprawnioną do reprezentacji Wykonawcy określoną w odpowiednim rejestrze lub innym dokumencie właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy, do oferty należy dołączyć dokument pełnomocnictwa, złożony w postaci elektronicznej, opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub elektronicznej kopii, poświadczonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez notariusza.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji do systemu ViewPoint na potrzeby projektu „Podniesienie wiedzy i umiejętności kadry medycznej w zakresie diagnostyki perinatalnej chorób uwarunkowanych genetycznie, z ukierunkowaniem na wczesną diagnostykę prenatalną Wrodzonych Wad Metabolizmu.” Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera tabela asortymentowo-cenowa zał. nr 2 do SWZ oraz wzór umowy zał. nr 4 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę licencji, które muszą zostać wdrożone i uruchomione jako jedno, spójne środowisko wirtualizacji. Realizacja zamówienia w częściach wiązałaby się z ryzykiem braku kompatybilności sprzętowej i licencyjnej, rozbieżności konfiguracyjnych oraz trudności w integracji poszczególnych elementów infrastruktury.