2. Verfahren
Verfahren
Titel: 14/ZP/2026 Sprzedaż i dostawa sprzętu rehabilitacyjnego na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Maz. w ramach projektu „Rozwój rehabilitacji w SPZOZ-ZZ” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu V: „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu” Działania 5. 6: „Ochrona zdrowia” programu Fun. Euro. dla Mazowsza 2021 – 2027 nr. FEMA.05.06-IP.01-09TV/25
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa sprzętu rehabilitacyjnego na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim w ramach projektu „Rozwój rehabilitacji w SPZOZ-ZZ” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu V: „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu” Działania 5. 6: „Ochrona zdrowia” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021 – 2027 nr. FEMA.05.06-IP.01-09TV/25 Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 pakietów: Pakiet nr 1 – Aparat do terapii radiofalowej ukierunkowanej TECAR, Pakiet nr 2 – Laser wysokoenergetyczny, Pakiet nr 3 – Aparat do terapii z wykorzystaniem oscylacji głębokiej, Pakiet nr 4 – Aparat do głębokiej stymulacji elektromagnetycznej, Pakiet nr 5 – Wanna do masażu kończyn górnych, Pakiet nr 6 – Wanna do masażu kończyn dolnych, Pakiet nr 7 – Rower medyczny, Pakiet nr 8 – Aparat do terapii ultradźwiękowej, Pakiet nr 9 – Urządzenie do terapii ruchem, Pakiet nr 10 – Bieżnia rehabilitacyjna, Pakiet nr 11 – Mini tensor, Pakiet nr 12 – Aparat do masażu uciskowego, Pakiet nr 13 – Lampa do naświetlań, Pakiet nr 14 – Lampa do terapii światłem spolaryzowanym, Pakiet nr 15 – Stół rehabilitacyjny elektryczny, Pakiet nr 16 – Urządzenie wspierające terapię skolioz u dzieci i młodzieży, Pakiet nr 17 – Stół do pionizacji, Pakiet nr 18 – Urządzenie do krioterapii miejscowej, Pakiet nr 19 – Zestaw do rehabilitacji domowej, Pakiet nr 20 – Aparat do terapii falą uderzeniową skupioną, Pakiet nr 21 – Fotel do uroginekologii, Pakiet nr 22 – Przenośny system przyzywowy. Szczegółowy opis oraz wymagania zostały określone w załącznikach nr 3, 3a – 3k do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Aparat do terapii radiofalowej ukierunkowanej TECAR
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Laser wysokoenergetyczny,
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Aparat do terapii z wykorzystaniem oscylacji głębokiej
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Aparat do głębokiej stymulacji elektromagnetycznej
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Wanna do masażu kończyn górnych
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Wanna do masażu kończyn dolnych
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Rower medyczny
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Aparat do terapii ultradźwiękowej
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Urządzenie do terapii ruchem
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Bieżnia rehabilitacyjna
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Mini tensor
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Aparat do masażu uciskowego
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Lampa do naświetlań
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Lampa do terapii światłem spolaryzowanym
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Stół rehabilitacyjny elektryczny
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Urządzenie wspierające terapię skolioz u dzieci i młodzieży,
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Stół do pionizacji
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Urządzenie do krioterapii miejscowej
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Zestaw do rehabilitacji domowej
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Aparat do terapii falą uderzeniową skupioną
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Fotel do uroginekologii
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Przenośny system przyzywowy