270093-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie i odbiór odpadów o kodzie 19 12 04 - odpady powstałe w wyniku frakcjonowania w kabinie sortowniczej odpadów 19 12 12 – inne odpady( w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 w ilości do 2600 Mg, powstałe z odpadu o kodzie 20 03 01 – zmieszane odpady komunalne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i odzysk odpadów o kodzie 19 12 04 odpady powstałe w wyniku przesiania odpadów 19 12 12 – inne odpady( w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 w ilości do 2600 Mg – belowane (ok. 10% odpadów będzie załadowana luzem – względy technologiczne), powstałe z odpadu o kodzie 20 03 01 – zmieszane odpady komunalne, pochodzące z Czysty Region Sp. z o. o. w Kędzierzynie-Koźlu. Zamówienie będzie realizowane sukcesywnie przez 180 dni począwszy od daty podpisania umowy do ilości sumarycznej 2600 Mg zgodnie z załączonym harmonogramem określającym minimalne odbiory tygodniowe.
Interne KennungCR.271.10.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensDokumenty składane tylko w formie elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Menge2 600 Tonnen