270124-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Planungsleistungen im Bauwesen – Horní Libochová, Kundratice – odkanalizování a připojení na ČOV Křižanov – zpracování PD
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHorní Libochová, Kundratice – odkanalizování a připojení na ČOV Křižanov – zpracování PD
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je vypracování komplexní projektové dokumentace pro stavbu „Horní Libochová, Kundratice – odkanalizování a připojení na ČOV Křižanov“ a zajištění související inženýrské a majetkoprávní činnosti. Plnění zahrnuje: Přípravné a geodetické práce dle bodu A/ Přílohy č. 1 Smlouvy na zpracování projektové dokumentace (dále také jen „Smlouva“). Vypracování podkladů pro jednání s vlastníky dle bodu B/ Přílohy č. 1 Smlouvy. Projednání stavby a zajištění smluv o smlouvách budoucích o zřízení věcného břemene dle bodu C/ Přílohy č. 1 Smlouvy. Zpracování dokumentace pro povolení stavby dle bodu D/ Přílohy č. 1 Smlouvy. Zajištění inženýrské činnosti dle bodu E/ Přílohy č. 1 Smlouvy. Dále viz zadávací dokumentace.
Interne KennungN006/26/V00011276
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001