2. Verfahren
Verfahren
Titel: Facilitaire Reserveringsoplossing
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van één leverancier voor een facilitaire reserveringsoplossing die de werkorganisatie HLTsamen ondersteunt bij het reserveren en beheren van werkplekken, ruimtes en facilitaire middelen. De beoogde oplossing stelt medewerkers in staat om op een eenvoudige en gebruiksvriendelijke wijze reserveringen te maken, te wijzigen en te annuleren, en biedt inzicht in de beschikbaarheid en het gebruik van faciliteiten. De oplossing draagt bij aan een efficiënte en toegankelijke facilitaire dienstverlening en sluit aan op de digitale werkomgeving van HLTsamen, waaronder integraties met Microsoft Outlook en Microsoft Teams. Zie het Aanbestedingsdocument voor alle overige informatie. Zie voor meer informatie het Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 202503 - 2500068
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In de aanbesteding worden één of meer opties opgenomen voor het toevoegen van aanvullende functionaliteit binnen de facilitaire reserveringsoplossing. Deze uitbreidingen vormen een verdieping of verbreding van de reserveringsfunctionaliteit en veranderen niet de algemene aard van de opdracht. Daarnaast kan door een mogelijke toename of afname van het aantal medewerkers, werkplekken, ruimtes of facilitaire middelen gedurende de looptijd van de overeenkomst het gebruik van de reserveringsoplossing wijzigen. Het aantal gebruikers, reserveringsobjecten en bijbehorende licenties kan binnen de contractuele afspraken worden aangepast, zonder dat dit leidt tot een wijziging van de aard van de opdracht. Deze beide opties zijn uitgebreider omschreven in het Aanbestedingsdocument.