270203-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu. Nr sprawy 2/2PN/2026.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu. Nr sprawy 2/2PN/2026.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części (pakiety) od 1 od 217.
Vorherige Bekanntmachung159533-2026
Interne Kennung2/2PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensnieograniczony
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0337
TitelPakiet Nr 57
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung2/2PN/2026-57
LosLOT-0338
TitelPakiet Nr 68
Interne Kennung2/2PN/2026-68