270210-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bau von Müllverbrennungsanlagen – Výstavba ZEVO Písek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýstavba ZEVO Písek
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dílo spočívající v realizaci veškerých dodávek věcí, prací a služeb spojených s výstavbou nového závodu na energetické využití odpadu. Účelem veřejné zakázky je vybudování zařízení pro energetické využívání odpadů (ZEVO) a řešení situace v oblasti nakládání s odpady (převážně smíšeného komunálního odpadu, objemného odpadu a dalších odpadů vhodných k energetickému využití), konkrétně nahrazení části současných zdrojů a zajištění dodávek tepla do horkovodu ve městě Písek s možností využití zbývající části vyrobené energie k zajištění výroby a dodávky elektrické energie do přenosové soustavy. Zařízení bude vybudováno v návaznosti na stávající průmyslový areál Teplárny Písek, a.s.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252300 Bau von Müllverbrennungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZEVO Písek