See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie prac związanych z pielęgnacją, utrzymaniem i zakładaniem zieleni na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia : Wykonanie prac związanych z pielęgnacją, utrzymaniem i zakładaniem zieleni na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno w 2026 r. Przedmiot Zamówienia składa się z 3 części i obejmuje: 1) Wykonanie prac związanych z pielęgnacją i zakładaniem zieleni niskiej na terenach, będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno w 2026r. (część 1). 2) Wykonanie prac związanych z pielęgnacją, wycinką i sadzeniem drzew na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno w 2026r. (część 2). 3) Wykonanie prac związanych z utrzymaniem oraz pielęgnacją i zakładaniem zieleni na terenach parków, skwerów i zieleńców będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno w 2026r. (część 3).
Vorherige Bekanntmachung: 38121-2026
Interne Kennung: Spr. 127/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten, 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Wykonanie prac związanych z pielęgnacją i zakładaniem zieleni niskiej na terenach, będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno w 2026r.
Beschreibung: Zakres prac związanych z pielęgnacją i zakładaniem zieleni niskiej na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno w 2026 r. (część 1), w szacowanym terminie od dnia podpisania umowy do dnia 31 grudnia 2026 r., obejmuje m.in: • koszenie trawników; • grabienie liści; • renowację trawników; • ułożenie trawnika z rolki; • założenie trawnika z siewu. • sadzenie krzewów liściastych, iglastych, róż, traw, krzewów żywopłotowych, roślin okrywowych i pnączy, sadzenie bylin, • pielenie • cięcia pielęgnacyjne i formujące krzewy oraz żywopłotów, • wycinka krzewów, • mulczowanie korą, • podlewanie, • obsadzenie kwietników i donic z wykorzystaniem roślin sezonowych, w tym donice na latarniach; • pielęgnację obsadzenia z wykorzystaniem roślin sezonowych (podlewanie, nawożenie, odchwaszczanie, oczyszczanie z przekwitłych kwiatostanów, przycinanie- w zależności od potrzeb); • sadzenie roślin cebulowych, • usunięcie roślin po zakończeniu obsadzenia z roślin sezonowych, • rozłożenie stroiszu jodłowego na powierzchni kwietników, donic, • montaż osłon zimowych krzewów i drzew. • założenie i pielęgnacja łąki kwietnej, • utrzymanie Miejsc Pamięci Narodowej na terenie Gminy Piaseczno, • prace porządkowe , tj. zbieranie zanieczyszczeń z trawników i skupin krzewów; • montaż i naprawa metalowych wygrodzeń; • wygrodzenie skupin krzewów siatką metalową, • malowanie ławek.
Interne Kennung: Część 1.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Wykonanie prac związanych z pielęgnacją, wycinką i sadzeniem drzew na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno w 2026r.
Beschreibung: Zakres prac związanych z pielęgnacją, wycinką i sadzeniem drzew na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno w 2026 r. (część 2), w szacowanym terminie od dnia podpisania umowy do dnia 31 grudnia 2026 r., obejmuje m.in: • cięcia pielęgnacyjne drzew. • cięcia techniczne, • cięcia korygujące i formujące korony młodych drzew, • usuwanie odrostów przy drzewach, • wycinka drzew, • wywóz gałęzi i drewna, • usuwanie karp: frezowanie karp, ręczne usunięcie karpy, • zakładanie wiązań elastycznych, • sadzenie drzew, • wykonanie mis drzew, • mulczowanie mis drzew 5 cm warstwą kory, • podlewanie drzew; • naprawa konstrukcji drewnianej (opalikowania) młodych drzew • montaż pułapek feromonowych
Interne Kennung: Część 2.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Wykonanie prac związanych z utrzymaniem oraz pielęgnacją i zakładaniem zieleni na terenach parków, skwerów i zieleńców będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno w 2026r.
Beschreibung: Zakres prac związanych z utrzymaniem oraz pielęgnacją i zakładaniem zieleni na terenach parków, skwerów i zieleńców będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno w 2026 r. (część 3), w szacowanym terminie od dnia podpisania umowy do dnia 31 grudnia 2026 r., obejmuje m.in: • Prace porządkowe • Prace ogrodnicze; • Prace przy drzewach
Interne Kennung: Część 3.