2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automobil pancéřový IVECO - opravy a udržování 2025 - 2028
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je služba spočívající v poskytnutí oprav a udržování vojenských pancéřových vozidel na podvozcích IVECO Armády České republiky, včetně jejich částí nebo příslušenství (dále jen "služba"). Na základě zadávacího řízení byla uzavřena rámcová dohoda podle ustanovení § 131 ZZVZ s jedním účastníkem zadávacího řízení, která vymezila podmínky na základě kterých budou zadávány následné jednotlivé dílčí veřejné zakázky na poskytnutí služby podle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: Sp. zn. SpMO 32522/2023-1350
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50630000 Reparatur und Wartung von Militärfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001