See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van hoogspanningszekeringen
Beschreibung: Levering van hoogspanningszekeringen
Interne Kennung: C2E/0004510267
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31211300 Sicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: C2E/0004510267 - 1
Interne Kennung: 1
270332-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: C2E/0004510267
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31211300 Zekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: C2E/0004510267 - 1
Interne identificatiecode: 1