See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP/64/25 DOSTAWA MEBLI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli dla Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. z podziałem na 3 zadania: Zadanie 1 – dostawa mebli dla Zakładu Rehabilitacji Dorosłych w Dzierżążnie; Zadanie 2 – dostawa krzeseł biurowych oraz zabiegowych; Zadanie 3 – dostawa szafek ubraniowych BHP.
Vorherige Bekanntmachung: 59541-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1 - DOSTAWA MEBLI DLA ZAKŁADU REHABILITACJI DOROSŁYCH W DZIERŻĄŻNIE
Beschreibung: ZADANIE 1 - DOSTAWA MEBLI DLA ZAKŁADU REHABILITACJI DOROSŁYCH W DZIERŻĄŻNIE
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2 - DOSTAWA KRZESEŁ BIUROWYCH ORAZ ZABIEGOWYCH
Beschreibung: ZADANIE 2 - DOSTAWA KRZESEŁ BIUROWYCH ORAZ ZABIEGOWYCH
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE 3 - DOSTAWA SZAFEK UBRANIOWYCH BHP
Beschreibung: ZADANIE 3 - DOSTAWA SZAFEK UBRANIOWYCH BHP