270388-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – PĚSTEBNÍ ČINNOST V LESNICTVÍ 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPĚSTEBNÍ ČINNOST V LESNICTVÍ 2024
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) pro zadávání veřejných zakázek na služby související s prováděním pěstebních činností v lesních porostech, ve kterých má zadavatel Vojenské lesy a statky ČR, s.p. právo hospodařit. V souladu s § 140 Zákona zařadí Zadavatel do DNS dodavatele, který předloží žádost o účast v souladu s požadavky Zákona a Zadavatele a splní tak podmínky pro zařazení do DNS. Po zavedení DNS bude Zadavatel zadávat veřejné zakázky v DNS dle ustanovení § 141 Zákona. Při zavádění DNS a zadávání veřejných zakázek v DNS používá Zadavatel i dodavatel výlučně elektronické prostředky.
Vorherige Bekanntmachung35855-2020
Interne KennungVLS-007261/2020/1900
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVLS-007261-2020-1900
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen