2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli biurowych oraz wyposażenia pokoi wraz z montażem w budynku „Iskra”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych oraz wyposażenia pokoi wraz z montażem w budynku „Iskra” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zp/pn/4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001