270431-2026 - Ergebnis
Niederlande – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Laboratorium disposables
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLaboratorium disposables
BeschreibungEuropese aanbesteding voor Raamovereenkomst levering van Lab disposables ten behoeve van de KNAW en haar instituten (Nederlands Herseninsituut, Hubrecht Instituut, Westerdijk Instituut, NIOO) Inschatting o.b.v. bestellingen van afgelopen jaren: ca. 75.000 verpakkingseenheden gedurende looptijd raamcontract (48 maanden). Hoeveelheden en raming zijn op basis van de gunning van alle fabricaten in deze Aanbesteding. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 39225700 Flaschen, Gläser und Röhrchen
5. Los
LosLOT-0000
TitelRaamovereenkomst Lab Disposables
BeschreibungEuropese aanbesteding voor Raamovereenkomst levering van Lab disposables ten behoeve van de KNAW en haar Instituten. Inschatting o.b.v. bestellingen van afgelopen jaren: ca. 75.0000 verpakkingseenheden gedurende looptijd raamcontract (48 maanden). Geraamde waarde is op basis van gunning van alle fabricaten. Aan de geraamde afname van verpakkingseenheden en de geraamde waarde kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenTweemaal (2x) een optie voor een verlenging van twaalf (12) maanden, bovenop de initiële contractduur van twee (2) jaar.