See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wody i innych napojów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Beschreibung: Zakup i dostawa wody i innych napojów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Interne Kennung: 702401318
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: umowa nr 702500850
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Culligan Polska Sp. z o.o. w części zamówienia nr 4
Interne Kennung: umowa nr 702500850
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
Los: LOT-0002
Titel: umowa nr 702500851
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą FHP "ELA" w części zamówienia nr 3, 5, 6, 7
Interne Kennung: umowa nr 702500851
Los: LOT-0003
Titel: umowa nr 702500852
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Wiesław Stochmiałek FPU PROMEN w części zamówienia nr 1 i 2
Interne Kennung: umowa nr 702500852