2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: De huidige Overeenkomst voor het uitvoeren van accountantsdiensten aan SOM loopt af. Om te blijven voldoen aan de wettelijke verplichtingen rondom financiële verantwoording, controle en verslaggeving, is het noodzakelijk tijdig een nieuwe Overeenkomst af te sluiten met een bevoegd en deskundig accountantskantoor. 500.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1