270514-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Veranstaltung von Sprachkursen – Inburgering Taalcursus B1 en Z-route
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInburgering Taalcursus B1 en Z-route
BeschreibungZie vrijwillige transparantie. zie hierover de vrijwillige transparantie
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80580000 Geven van taalcursussen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1