2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda – expertní technická pomoc pro projekty Města Jaroměř
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody s jedním účastníkem o poskytování služeb - expertní technická pomoc pro projekty včetně strategických především v oblastech: 1. Poskytování služeb v oblasti procurement strategie, včetně návrhu procurement route, metod dodávky a způsobu hodnocení nabídek, analýzy a řízení rizik včetně implementace na konkrétních projektech. 2. Poskytování služeb v oblasti návrhů přístupu k vypracování technického zadání zakázek, včetně implementace na konkrétních projektech. 3. Poskytování služeb v oblasti vzdělávání, nastavení procesů, digitalizace a projektové řízení. 4. Poskytování služeb v oblasti administrace zadávacích řízení. 5. Poskytování služeb Projektového managementu (správa zakázky). 6. Poskytování služeb Technického dozoru stavebníka. 7. Poskytování služeb KOO BOZP. Předmět Veřejné zakázky je podrobně specifikován v Rámcové dohodě.
Vorherige Bekanntmachung: 767389-2023
Interne Kennung: N006/23/V00035503
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001