270522-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Busse – Dodávka zájezdového autobusu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka zájezdového autobusu
BeschreibungPředmětem koupě je dodávka 1 ks nového, dvounápravového zájezdového autobusu pro přepravu osob na střední a dlouhé vzdálenosti. Předmět koupě veřejné zakázky dále zahrnuje dopravu, dodání příslušné dokumentace a dokladů, zaškolení obsluhy, a další požadavky zadavatele uvedené v zadávací dokumentaci.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení, nadlimitní režim
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1