2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup kruszywa na przebudowę drogi nr 13-04-0003 i 13-04-0046 w leśnictwie Waliszów o łącznej długości 3200 m
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup: a. tłucznia 31,5/63 w ilości 17 587,00 ton; b. mieszanki 0/63 w ilości 9 486,00 ton; c. mieszanki 0/31,5 w ilości 4 565,00 ton; d. miału kamiennego w ilości 393,00 tony; e. drobne kruszywo lub pospółkę na zasypkę w ilości 385,00 ton 2. Zawilgocenie kruszywa w momencie załadunku nie może przekraczać 12% 3. Kruszywa powinny spełniać normy: PN-EN 13242 Kruszywa do niezwiązanych i związanych hydraulicznie materiałów stosowanych w obiektach budowlanych i budownictwie drogowym, 4. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż kruszywa, jego załadunek sprzętem Wykonawcy oraz ważenie na wadze Wykonawcy w miejscu oddalonym nie więcej niż 41 km od miejsca budowy (współrzędne: 50o19’17.3”N, 16o43’06.3”E) liczonej po drogach publicznych na których dopuszczono ruch pojazdów o masie całkowitej 32 ton. 5. Zamawiający zezwoli na dostawę tylko te materiały, które są dopuszczone do stosowania w budownictwie na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 2024 roku „O wyrobach budowlanych” 6. Zamawiający zapewnia Wykonawcy realizację umowy na poziomie co najmniej 60% jej wartości
Interne Kennung: A.270.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup: a. tłucznia 31,5/63 w ilości 17 587,00 ton,; b. mieszanki 0/63 w ilości 9 486,00 ton; c. mieszanki 0/31,5 w ilości 4 565,00 ton; d. miału kamiennego w ilości 393,00 tony; e. drobne kruszywo lub pospółkę na zasypkę w ilości 385,00 ton 2. Zawilgocenie kruszywa w momencie załadunku nie może przekraczać 12% 3. Kruszywa powinny spełniać normy: PN-EN 13242 Kruszywa do niezwiązanych i związanych hydraulicznie materiałów stosowanych w obiektach budowlanych i budownictwie drogowym, 4. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż kruszywa, jego załadunek sprzętem Wykonawcy oraz ważenie na wadze Wykonawcy w miejscu oddalonym nie więcej niż 41 km od miejsca budowy (współrzędne: 50o19’17.3”N, 16o43’06.3”E) liczonej po drogach publicznych na których dopuszczono ruch pojazdów o masie całkowitej 32 ton. 5. Zamawiający zezwoli na dostawę tylko te materiały, które są dopuszczone do stosowania w budownictwie na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 2024 roku „O wyrobach budowlanych” 6. Zamawiający zapewnia Wykonawcy realizację umowy na poziomie co najmniej 60% jej wartości
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący analogiczne czynności jak w opisie przedmiotu zamówienia. 2. Zamawiający zleci Wykonawcy realizację dostaw w ramach opcji w przypadku, gdy wyczerpany zostanie limit któregoś z kruszywa będących przedmiotem zamówienia 3. Dodatkowe zlecenia w ramach “Opcji” mogą zostać zlecone do wysokości 20% wartości przedmiotu zamówienia wynikającej ze złożonej oferty (ceny ofertowej). 4. Zamawiający poinformuje Wykonawcę w sposób pisemny o realizacji zamówienia w ramach opcji. 5. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego i nie rodzi obowiązku do jego realizacji.