See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU OOK Kampen SMK obs Wonderwijs
Beschreibung: Deze opdracht gaat om het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van OOK Kampen, locatie de Wonderwijs. Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000