27062-2024 - Ergebnis
Polen – Zuschlagstoffe – Bieżące utrzymanie dróg leśnych 2023 - dostawa wraz z wbudowaniem kruszywa naturalnego łamanego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie dróg leśnych 2023 - dostawa wraz z wbudowaniem kruszywa naturalnego łamanego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy związane z realizacją zadania pn.: „Bieżące utrzymanie dróg leśnych 2023 – dostawa wraz z wbudowaniem kruszywa naturalnego łamanego”. Dostawa kruszywa jest niezbędna w celu umożliwienia prowadzenia prawidłowej gospodarki leśnej, w tym odbioru drewna oraz obowiązków ustawowych, wynikających z ustawy o lasach. Stan dróg wymusza dokonanie zakupu materiału oraz jego wbudowanie w istniejące drogi, w celu ich bieżącego utrzymania. Zakładana ilość kruszywa: 2 950,00 t. Wykaz dostaw wraz z określeniem ilości dla poszczególnych leśnictw stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: ZG.270.10.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostawy, jaką Wykonawca jest zobowiązany zrealizować w ramach przedmiotu zamówienia, jej parametry techniczne, a także opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia i jego odbioru określają dokumenty tj.: - Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 9 do SWZ - Wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia stanowiące załącznik nr 10 do SWZ; - Zapotrzebowanie na materiał – miejsce dostaw (formularz asortymentowo – cenowy) stanowiący załącznik nr 2 do SWZ; - Lokalizacja odcinków dróg przeznaczonych do naprawy stanowiąca załącznik nr 11 do SWZ; - Projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Bieżące utrzymanie dróg leśnych 2023 - dostawa wraz z wbudowaniem kruszywa naturalnego łamanego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości zamówienia. Przedmiotem Opcji będą takie same dostawy wraz z wbudowaniem w drogi, wycenione przez Wykonawcę. Prace będące przedmiotem Opcji mogą być zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30% Wartości Przedmiotu Umowy określonej zgodnie z § 6 ust. 1 załącznika nr 8 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Prawa Opcji będą ceny jednostkowe tony kruszywa wraz z wbudowaniem dla poszczególnych leśnictw określone w załączniku nr 2 do SWZ.