See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie obsługi Stref Płatnego Parkowania na terenie Miasta Zamość w 2026-2028 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, dzierżawa z opcją wykupu, zaprogramowanie, uruchomienie i demontaż automatów parkingowych do obsługi Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego (SPP) w Zamościu wraz z usługą serwisu automatów parkingowych i kontrola wnoszonych opłat w ramach zadania pn.: „Prowadzenie obsługi Stref Płatnego Parkowania na terenie Miasta Zamość w 2026-2028 roku”. Zorganizowanie i zarządzanie SPP będzie realizowane zgodnie z uchwałą Nr XX/217/2025 Rady Miasta Zamościa z dnia 29 września 2025 r. w sprawie ustalenia stref płatnego parkowania na drogach publicznych Miasta Zamościa oraz zasad pobierania opłat za parkowanie pojazdów samochodowych.
Interne Kennung: SPZ.272.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712400 Betrieb von Parkplätzen und Parkhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51214000 Installation von Parkuhren, 38730000 Parkuhren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Prowadzenie obsługi Stref Płatnego Parkowania na terenie Miasta Zamość w latach 2026, 2027, 2028”
Beschreibung: Usługa obsługi i zarządzania Strefą Płatnego Parkowania z udostępnieniem 33 sztuk parkomatów i systemu informatycznego w zakresie określonym w SWZ, OPZ i Umowie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W zależności od potrzeb Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Prawo Opcji: Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na rozszerzeniu dzierżawy poprzez zwiększenie ilości dostaw w ramach zawartej Umowy, o maksymalnie 5 sztuk parkomatów. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi na podstawie jednostronnych oświadczeń Zamawiającego – zamówień w formie pisemnej. W celu uniknięcia wątpliwości, Strony potwierdzają, że prawo opcji obejmuje dostarczenie, montaż urządzenia i podstawy, zaprogramowanie i uruchomienie 5 sztuk urządzeń oraz świadczenie w stosunku do tych urządzeń wszystkich opisanych w Umowie usług właściwych dla zamówienia podstawowego.