See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verlenging van raamovereenkomsten voor 1) Geluidsgerelateerde vergunningsdiensten en Geluidsmetingen en 2) Algemene vergunningsdiensten (exclusief geluid)
Beschreibung: Energie Beheer Nederland (EBN) is een publiek bedrijf in de energiesector. We zetten ons in voor een betrouwbare, betaalbare en duurzame energievoorziening nu en in de toekomst. Als beleidsdeelneming van de Nederlandse overheid en in nauwe samenwerking met industriepartners en bedrijfsleven levert EBN een bijdrage aan de voorzieningszekerheid van energie in Nederland van vandaag en het versnellen van de ontwikkeling van duurzame energie en het duurzame energiesysteem van de toekomst. Onze focusgebieden zijn versnelling van de warmtetransitie, een duurzaam gassysteem en een verantwoorde CO2-opslag. We werken samen met publieke en private partners en gebruiken onze kennis, kunde en financiële slagkracht om de bouw van het duurzame energiesysteem te versnellen. Dit alles is nodig om op basis van duurzame energiebronnen de klimaatdoelen te kunnen halen. EBN speelt als beleidsdeelneming al meer dan 50 jaar een belangrijke rol in de energievoorziening van en voor Nederland. De aandelen van het bedrijf zijn voor 100% in handen zijn van de Nederlandse Staat. Dat wat we verdienen, vloeit daarmee direct terug naar de staatskas. EBN is met ruim 230 collega’s gevestigd in Utrecht. EBN is voornemens om de verlenging van raamovereenkomsten voor 1) Geluidsgerelateerde vergunningsdiensten en Geluidsmetingen en 2) Algemene vergunningsdiensten (exclusief geluid), te gunnen de oorspronkelijke opdrachtnemers. Zie hiervoor de motivatie in het PDF-document: Motivatie voor vrijwillige transparantie (ex ante) 17 april 2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
5. Los
Los: LOT-0000