See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzamelen zwerfvuil en sluikstort
Beschreibung: North Sea Port staat in voor het beheer van een groot deel van de wegen binnen het havengebied. Om de beeldkwaliteit binnen het havengebied te verbeteren wil North Sea Port beroep doen op een partner die het zwerfvuil en de sluikstorten op een gestructureerde manier inzamelt en verwijdert. De inschrijver staat in voor het inzamelen van het afval op verschillende locaties binnen het havengebied en voor het transport ervan naar het containerpark op onze onderhoudswerkplaats, Skaldenstraat 54, 9041 Gent. North Sea Port staat in voor de verwerking van het ingezamelde afval.
Interne Kennung: PPP0L6-390/6044/2026-001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rieme Noord
Beschreibung: Rieme Noord
Interne Kennung: 2026-001_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De vereiste opties bevinden zich op postniveau. Minimale eisen en specificatie staan, indien van toepassing, vermeld bij deel III.)
Los: LOT-0002
Titel: Kluizendok
Beschreibung: Kluizendok
Interne Kennung: 2026-001 2_2
Los: LOT-0003
Titel: De Nest & Ringvaart -Zuid
Beschreibung: De Nest & Ringvaart -Zuid
Interne Kennung: 2026-001 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Darsen & Sifferdok-Zuid
Beschreibung: Darsen & Sifferdok-Zuid
Interne Kennung: 2026-001 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Sifferdok-Noord & Mercatordok
Beschreibung: Sifferdok-Noord & Mercatordok
Interne Kennung: 2026-001 5_5
Los: LOT-0006
Titel: Skaldenpark
Beschreibung: Skaldenpark
Interne Kennung: 2026-001 6_6
Los: LOT-0007
Titel: Rodenhuizendok-Zuid & Moervaart-Zuid
Beschreibung: Rodenhuizendok-Zuid & Moervaart-Zuid
Interne Kennung: 2026-001 7_7
Los: LOT-0008
Titel: Rodenhuizendok-Noord & Moervaart-Noord
Beschreibung: Rodenhuizendok-Noord & Moervaart-Noord
Interne Kennung: 2026-001 8_8