2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van afzetcontainers aan Midwaste-leden
Beschreibung: Opdrachtgevers ACV Groep, Ede Afvalstoffendienst, gemeente Den Bosch Avalex Den Haag Brabants Afval Team (BAT), gemeente Tilburg Cyclus NV Moordrecht Dar NV, Nijmegen Gemeenschappelijke regeling Blink Gemeente Breda, Afvalservice Gemeente Leiden Gemeente Oss NV Irado, Schiedam Opdrachtomschrijving Binnen deze raamovereenkomst worden minimaal twee (2) en maximaal vier (4) opdrachtnemers gecontracteerd. Alle geselecteerde opdrachtnemers moeten voldoen aan de vereisten zoals opgenomen in de aanbestedingsdocumenten. Voor iedere concrete behoefte aan standaardcontainers wordt een minicompetitie georganiseerd, waarbij uitsluitend een prijzenblad aan alle gecontracteerde opdrachtnemers wordt uitgereikt. De opdrachtnemers dienen het prijzenblad binnen vijf werkdagen volledig ingevuld te retourneren. De gunning van opdrachten voor standaardcontainers geschiedt aan de opdrachtnemer die de laagste prijs aanbiedt, mits wordt voldaan aan de eisen uit de raamovereenkomst, het Programma van Eisen en de gestelde leverings- en capaciteitsvoorwaarden. Voor 'special containers', waarvan de definitie vooraf eenduidig wordt vastgelegd in de aanbestedingsdocumenten, wordt per concrete aanvraag eveneens een minicompetitie georganiseerd tussen alle gecontracteerde opdrachtnemers. In het kader van deze minicompetitie kunnen aanvullende, projectspecifieke eisen worden gesteld, zoals technische specificaties, maatwerk of bijzondere uitvoeringsvoorwaarden. De gunning voor speciale containers vindt plaats op basis van de economisch meest voordelige inschrijving (EMVI), waarbij zowel de prijs als eventuele aanvullende criteria, zoals gespecificeerd in de uitvraag, in aanmerking worden genomen. Onderhoud kan optioneel onderdeel uitmaken van de uitvraag en wordt, indien van toepassing, meegenomen in de minicompetitie tussen de gecontracteerde opdrachtnemers. Het Programma van Eisen bevat de minimale vereisten waaraan alle opdrachtnemers dienen te voldoen en deze vereisten gelden als bindende contractuele voorwaarden voor alle nadere opdrachten die voortvloeien uit deze raamovereenkomst. Duur raamovereenkomst Startdatum: 1 juli 2026 Looptijd: twee (2) jaar Verlengingsopties: twee (2) maal één (1) jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613800 Abfallcontainer
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Twee maal één jaar