See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa - najem kombajnu chodnikowego wraz obsługą serwisową gwarancyjną w całym okresie najmu dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. – Zakład Górniczy Sobieski.”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 133252-2025
Interne Kennung: PZP/TWD/00144/2025/21/P/IM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43122000 Schrämmaschinen für Kohle oder Stein
5. Los
Los: LOT-0001