2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zastępcza komunikacja autobusowa na trasie Ełk-Korsze-Ełk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi autobusowej komunikacji zastępczej na odcinku Ełk-Korsze-Ełk w zastępstwie realizowanych przez Zamawiającego kolejowych przewozów pasażerskich na tym odcinku, w związku z torowymi pracami modernizacyjnymi realizowanymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: OI.240.869.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0005
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi autobusowej komunikacji zastępczej na odcinku Ełk-Korsze-Ełk w zastępstwie realizowanych przez Zamawiającego kolejowych przewozów pasażerskich na tym odcinku, w związku z torowymi pracami modernizacyjnymi realizowanymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Ol.240.869.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak