See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wędlin drobiowych oraz mrożonek.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wędlin drobiowych oraz mrożonek.
Vorherige Bekanntmachung: 50492-2025
Interne Kennung: W.Sz.Z:TZ-280-05/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131100 Wurstfleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wędlin drobiowych
Beschreibung: Przedmiotem zmówienia jest dostawa wędlin drobiowych. 1.1 Specyfikację asortymentowo-ilościowo- cenową określa Załącznik Nr 2/1 , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa mrożonek.
Beschreibung: Przedmiotem zmówienia jest dostawa mrożonek. 1.1 Specyfikację asortymentowo-ilościowo- cenową określa Załącznik Nr 2/2 , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse