270772-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – SUKCESYWNE DOSTAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO I WIELORAZOWEGO UŻYTKU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO I WIELORAZOWEGO UŻYTKU
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego są sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku w asortymencie i ilości określonej w Załączniku Nr 2 i 2a do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 846242-2025
Interne Kennung: SZP.2420.68.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego są sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku w asortymencie i ilości określonej w Załączniku Nr 2 i 2a do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Pzp, zgodnie z poniższym: 1) Rodzaj i maksymalna wartość opcji: Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia wielkości zamówienia, o ile nie przekroczy ona 40% wartości zamówienia w stosunku do wielkości zamówienia gwarantowanego, określonego w załączniku nr 1 wraz z przedłużeniem okresu obowiązywania umowy o czas nie dłuższy jednak niż 3 miesiące. 2) Zamawiający skorzysta z prawa opcji po wyczerpaniu kwoty brutto zamówienia gwarantowanego lub wystąpienia konieczności przedłużenia okresu obowiązywania umowy w celu wybrania Wykonawcy w kolejnym postępowaniu o zamówienie publiczne. 3) Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej dla poszczególnej części. 4) Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane wg cen jednostkowych określonych przez Wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia gwarantowanego. 5) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 6) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia w ramach opcji zawarte zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 2a
Interne Kennung: Pakiet nr 2a
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 15a
Interne Kennung: Pakiet nr 15a
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 18a
Interne Kennung: Pakiet nr 18a
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 23a
Interne Kennung: Pakiet nr 23a
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 32a
Interne Kennung: Pakiet nr 32a
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 18
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 34
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 29a
Interne Kennung: Pakiet nr 29a
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 29
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 30a
Interne Kennung: Pakiet nr 30a
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 31
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 27
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 33
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 30
Interne Kennung: Pakiet nr 30