2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego z zabudową- śmieciarka jednokomorowa w formie leasingu operacyjnego (pojazd 3- osiowy)”
Beschreibung: Zamawiający zamierza sfinalizować dostawę przedmiotu zamówienia - dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego z zabudową- śmieciarka jednokomorowa- w formie leasingu operacyjnego (pojazd 3- osiowy) z opcją wykupu. 4.1. Warunki leasingu: a) waluta: PLN b) oprocentowanie stałe (wartość oprocentowania musi być w skalkulowana na dzień składania ofert- wysokość kosztu stanowi podstawę wyboru oferty) c) okres leasingu: 60 miesięcy opłaty leasingowe: • opłata wstępna w wysokości 10 % wartości przedmiotu umowy (opłata wstępna nie jest ujęta jako rata leasingu- stanowi odrębną wpłatę) • 59 stałych miesięcznych rat leasingowych • Ostatnia rata - jako wartość wykupu (wartość końcowa) w wysokości 1 % wartości przedmiotu umowy d) ubezpieczenie pojazdu- opcjonalnie- do wyboru przez Zamawiającego. 4.2. Wszystkie wymagania określone w załączniku Nr 2 do SWZ- opis przedmiotu zamówienia, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: 05/MW/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zamawiający zamierza sfinalizować dostawę przedmiotu zamówienia - dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego z zabudową- śmieciarka jednokomorowa- w formie leasingu operacyjnego (pojazd 3- osiowy) z opcją wykupu. 4.1. Warunki leasingu: a) waluta: PLN b) oprocentowanie stałe (wartość oprocentowania musi być w skalkulowana na dzień składania ofert- wysokość kosztu stanowi podstawę wyboru oferty) c) okres leasingu: 60 miesięcy opłaty leasingowe: • opłata wstępna w wysokości 10 % wartości przedmiotu umowy (opłata wstępna nie jest ujęta jako rata leasingu- stanowi odrębną wpłatę) • 59 stałych miesięcznych rat leasingowych • Ostatnia rata - jako wartość wykupu (wartość końcowa) w wysokości 1 % wartości przedmiotu umowy d) ubezpieczenie pojazdu- opcjonalnie- do wyboru przez Zamawiającego. 4.2. Wszystkie wymagania określone w załączniku Nr 2 do SWZ- opis przedmiotu zamówienia, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 4.3. SWZ wraz z załącznikiem OPZ (zał. Nr 2) będzie stanowił załącznik do umowy leasingu, których treść w przypadku rozbieżności między umową a SWZ/OPZ będzie miała pierwszeństwo w stosowaniu przed postanowieniami umowy leasingu.
Menge: 1 Stück