2. Verfahren
Verfahren
Titel: A04.61.2023.2 Soortenmanagementplan
Beschreibung: De opdracht betreft de uitvoering het Soortenmanagementplan zoals beschreven in de aanbestedingsstukken. De wijziging betreft een inhoudelijke verdieping binnen de bestaande opdracht en verandert de aard of het doel van de opdracht niet.
Interne Kennung: A04.61.2023.2
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: In 2023 is het Nationaal Isolatieprogramma van het rijk aangekondigd. Gemeenten kunnen hieraan deelnemen door acties te organiseren om woningen versneld geïsoleerd te kunnen krijgen in de eigen gemeente. Hier geeft het rijk subsidie voor aan de gemeenten. Met de versnelling van het isoleren van woningen is de kans zeer aanwezig dat soorten die beschermd zijn onder de Wet natuurbescherming (Wnb) nadelig effect ondervinden. De gemeente Leiderdorp wil een soortenmanagementplan laten opstellen en dit gebruiken als een van de middelen om een zorgvuldig onderbouwde ontheffingsaanvraag te doen op de Wnb bij de provincie Zuid-Holland via de Omgevingsdienst Haaglanden (later: bevoegd gezag). De Aanbestedende dienst hanteert een plafondprijs van € 230.000,- voor de initiële Opdracht .
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsleidraad hoofdstuk 1.4 De Overeenkomst