2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technický dozor stavebníka a koordinátor BOZP „Hrádek u Nechanic – kouzlo anglického venkova“ a stavby „Hrádek u Nechanic – Historie za oponou“ a „NPÚ, SZ Hrádek u Nechanic – oprava havarijního stavu čp. 40 (I. etapa)“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky, kterou zadavatel rozdělil na dvě části, je poskytování služeb spočívajících: pro část 1) ve výkonu činnosti technického dozoru stavebníka (TDS) nad prováděním stavby (díla) „Hrádek u Nechanic - kouzlo anglického venkova“ a „Hrádek u Nechanic - Historie za oponou“ a „NPÚ, SZ Hrádek u Nechanic - oprava havarijního stavu čp. 40 (I.etapa)“ v průběhu realizace stavby a po jejím dokončení. pro část 2) ve výkonu činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) pro stavbu „Hrádek u Nechanic - kouzlo anglického venkova“ a „Hrádek u Nechanic - Historie za oponou“ a „NPÚ, SZ Hrádek u Nechanic - oprava havarijního stavu čp. 40 (I.etapa)“ dle platných právních předpisů. Celkové předpokládané investiční náklady dozorované stavby činní cca 105 149 235,- Kč bez DPH.
Interne Kennung: 7795
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: technický dozor stavebníka
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících ve výkonu činnosti technického dozoru stavebníka (TDS) nad prováděním stavby (díla) „Hrádek u Nechanic - kouzlo anglického venkova“ a „Hrádek u Nechanic - Historie za oponou“ a „NPÚ, SZ Hrádek u Nechanic - oprava havarijního stavu čp. 40 (I.etapa)“ v průběhu realizace stavby a po jejím dokončení. Celkové předpokládané investiční náklady dozorované stavby činní cca 105 149 235,- Kč bez DPH. Podrobnější požadavky zadavatele na předmět plněné této části veřejné zakázky, popřípadě další požadované podmínky zadavatele jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0002
Titel: koordinátor BOZP
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících ve výkonu činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) pro stavbu „Hrádek u Nechanic - kouzlo anglického venkova“ a „Hrádek u Nechanic - Historie za oponou“ a „NPÚ, SZ Hrádek u Nechanic - oprava havarijního stavu čp. 40 (I.etapa)“ dle platných právních předpisů. Celkové předpokládané investiční náklady dozorované stavby činní cca 105 149 235,- Kč bez DPH. Podrobnější požadavky zadavatele na předmět plněné této části veřejné zakázky, popřípadě další požadované podmínky zadavatele jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: část 2
Haupteinstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit