2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzenia zamykającego do wtryskiwania i formowania izolatorów kompozytowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, uruchomienie urządzenia zamykającego do wtryskiwania i formowania izolatorów kompozytowych oraz instruktaż dla pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi urządzenia w siedzibie Zmawiającego. Zamówienie składa się z 2 następujących po sobie etapów: Etap 1: Wstępny odbiór urządzenia dokonany przez przedstawicieli stron umowy w siedzibie Wykonawcy; Etap 2: Dostarczenie urządzenia do siedziby Zamawiającego w Międzylesiu (57-530) przy ul. Wojska Polskiego 51, zainstalowanie urządzenia oraz przeprowadzenie instruktażu dla pracowników Zamawiającego w zakresie jego obsługi. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 133588-2025
Interne Kennung: ZP.2510.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony - na podstawie art. 132 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzenia zamykającego do wtryskiwania i formowania izolatorów kompozytowych.