270886-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen – „Opravy a údržba vozidel a příslušenství k nim včetně souvisejících služeb“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Opravy a údržba vozidel a příslušenství k nim včetně souvisejících služeb“
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na poskytování kompletních služeb souvisejících se servisem a opravami služebních vozidel zadavatele, která jsou dislokována na území České republiky v regionech Prahy a Středočeského kraje, tj. poskytování či zajištění: - kompletní servisní údržby, tj. pravidelných servisních prohlídek předepsaných výrobcem vozidla včetně zápisu do servisní knížky vozidla, - záručních a pozáručních oprav včetně dodání náhradních dílů (zejména opravy způsobené nehodou nebo poruchou), - odtahů nepojízdného vozidla na území České republiky, - pneuservisu - úkonů souvisejících s likvidací pojistných událostí způsobených provozem služebního vozidla zadavatele, - ostatních servisních prací požadovaných zadavatelem (měření emisí, příprava vozidel ke zdárnému absolvování STK a zajištění provedení STK apod.), - diagnostiky vozidel na diagnostických zařízeních doporučených výrobcem vozidla (dále jen „servisní služby“), a to na základě jednotkových cen za 1 hodinu mechanických, karosářských, elektrikářských, lakýrnických, pneuservisních prací a jednotkových cen za 1 km odtahů.
Vorherige Bekanntmachung349975-2023
Interne Kennung20/2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001