See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vyhrazený DNS na dodávky ICT pro UHK 2022-2026
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení vyhrazeného DNS na dodávky ICT pro UHK na 4 roky. Po zavedení DNS budou v rámci tohoto DNS elektronicky a automaticky obesíláni všichni účastníci, kteří podali žádost o účast v souladu se Zákonem i touto ZD a byli do tohoto DNS zařazeni, a to po celou dobu trvání DNS. Jedná se o pravidelné čtvrtletní oznámení o zadání zakázek dle § 142 písm. b) Zákona č. 134/2016 Sb. v tomto zavedeném dynamickém nákupním systému.
Vorherige Bekanntmachung: 3628-2022
Interne Kennung: P22V00000005
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o pravidelné čtvrtletní oznámení o zadání zakázek dle § 142 písm. b) Zákona č. 134/2016 Sb. v zavedeném dynamickém nákupním systému "Vyhrazený DNS na dodávky ICT pro UHK 2022-2026" za období Q4/2024.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNS na dodávky ICT -17-2024
Beschreibung: Jedná se o zakázku zadávanou ve výše uvedeném dynamickém nákupním systému.
Interne Kennung: P24V00000063
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30213100 Tragbare Computer, 30231310 Flachbildschirme
Los: LOT-0002
Titel: DNS na dodávky ICT -18-2024
Interne Kennung: P24V00000066
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30232150 Tintenstrahldrucker, 30231310 Flachbildschirme
Los: LOT-0003
Titel: DNS na dodávky ICT -19-2024
Interne Kennung: P24V00000077
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30233132 Festplattenlaufwerke, 30213200 Tablettcomputer, 30231310 Flachbildschirme, 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0004
Titel: DNS na dodávky ICT -20-2024
Interne Kennung: P24V00000075
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237410 Computermäuse
Los: LOT-0005
Titel: DNS na dodávky ICT -21-2024
Interne Kennung: P24V00000076
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme, 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0006
Titel: DNS na dodávky ICT -22-2024
Interne Kennung: P24V00000080
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30213100 Tragbare Computer, 30231310 Flachbildschirme
Los: LOT-0007
Titel: DNS na dodávky ICT -23-2024
Interne Kennung: P24V00000079
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651600 Digitalkameras, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 38650000 Fotografische Geräte, 38650000 Fotografische Geräte
Los: LOT-0008
Titel: DNS na dodávky ICT -24-2024
Interne Kennung: P24V00000082
Los: LOT-0009
Titel: DNS na dodávky ICT -25-2024
Interne Kennung: P24V00000083
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237134 Grafikbeschleunigerkarten
Los: LOT-0010
Titel: DNS na dodávky ICT -26-2024
Interne Kennung: P24V00000086
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme, 30232110 Laserdrucker, 30234100 Magnetplatten, 30213300 Tischcomputer