2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA WYKONANIA TYMCZASOWEGO PODŁĄCZENIA ZASILANIA Z ZESPOŁU SPALINOWO- ELEKTRYCZNEGO DO KONTENERÓW, WCHODZĄCYCH W SKŁAD OBOZOWISKA NA TERENIE KOMPLEKSU WOJSKOWEGO W BIAŁEJ PODLASKIEJ.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania tymczasowego podłączenia zasilania z zespołu spalinowo- elektrycznego do kontenerów, wchodzących w skład obozowiska na terenie kompleksu wojskowego w Białej Podlaskiej. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający wymaga obowiązkowej wizji lokalnej, szczegółowe informacje zawarte są w SWZ rozdział III. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający nie podzielił zamówienia na części ponieważ podział zamówienia na części mogłoby wpłynąć na niespójność realizacji przedmiotu zamówienia oraz opóźnienie terminu realizacji. Zamawiający wymaga całkowitej realizacji ilości wyszczególnionych w formularzu ofertowym. Zamawiający nie przewiduje zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 Prawo Zamówień Publicznych. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zaliczek. Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: U/34/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USŁUGA WYKONANIA TYMCZASOWEGO PODŁĄCZENIA ZASILANIA Z ZESPOŁU SPALINOWO- ELEKTRYCZNEGO DO KONTENERÓW, WCHODZĄCYCH W SKŁAD OBOZOWISKA NA TERENIE KOMPLEKSU WOJSKOWEGO W BIAŁEJ PODLASKIEJ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługę wykonania tymczasowego podłączenia zasilania z zespołu spalinowo- elektrycznego do kontenerów, wchodzących w skład obozowiska na terenie kompleksu wojskowego w Białej Podlaskiej. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 3. Zamawiający wymaga odbycia obowiązkowej wizji lokalnej, szczegółowe informacje zawarte są w SWZ, rozdział III
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.