2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych: - na obszarze Miasta Rumi, - łączących Miasto Rumia z miastami i gminami sąsiednimi: Miastem Gdynia i/lub Miastem Reda i/lub Miastem Wejherowo i/lub Gminą Kosakowo i/lub Gminą Wejherowo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego – przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego, tj. komunikacji miejskiej, zgodnie z rozkładami jazdy przygotowywanymi przez Zamawiającego, na liniach komunikacyjnych: - na obszarze Miasta Rumi, - łączących Miasto Rumia z miastami i gminami sąsiednimi: Miastem Gdynia i/lub Miastem Reda i/lub Miastem Wejherowo i/lub Gminą Kosakowo i/lub Gminą Wejherowo (na dzień ogłoszenia postępowania są to linie: J, R, 83, 84, 85, 87, 173, N30). Szacunkowa liczba wozokilometrów w okresie zamówienia: 6.356.500. 2. Usługi mają być świadczone autobusami miejskimi, spełniającymi wymagania Zamawiającego dotyczące ich parametrów techniczno-użytkowych oraz wyposażenia, określone w Załączniku nr 1 – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz szczegółowo we Wzorach Umów dla poszczególnych części zamówienia, stanowiących załączniki nr 9A, 9B, 9C do SWZ, w wymaganej przez Zamawiającego liczbie nie mniejszej niż: - 5 autobusów typu SN lub PN, w tym maksymalnie 5 w ruchu, - 12 autobusów typu PN, w tym maksymalnie 12 w ruchu.
Interne Kennung: ZKM/ZP/03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część A
Beschreibung: Obsługa linii wskazanych w Rozdziale III ust. 1 SWZ (na dzień ogłoszenia postępowania są to linie: R, N30) 6 autobusami typu PN, w tym maksymalnie 6 w ruchu, szacunkowa liczba wozokilometrów w okresie zamówienia: 5.260.500;
Interne Kennung: część A
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Los: LOT-0002
Titel: część B
Beschreibung: Obsługa linii wskazanych w Rozdziale III ust. 1 SWZ (na dzień ogłoszenia postępowania są to linie: J, R, 173) 6 autobusami typu PN, w tym maksymalnie 6 w ruchu, szacunkowa liczba wozokilometrów w okresie zamówienia: 619.300;
Interne Kennung: część B
Los: LOT-0003
Titel: część C
Beschreibung: Obsługa linii wskazanych w Rozdziale III ust. 1 SWZ (na dzień ogłoszenia postępowania są to linie: 83, 84, 85, 87) do 30 września 2027 r. – 3 autobusami typu SN lub PN, w tym maksymalnie 3 w ruchu, od 1 października 2027 r. – 5 autobusami typu SN lub PN, w tym maksymalnie 5 w ruchu, szacunkowa liczba wozokilometrów w okresie zamówienia: 476.700.
Interne Kennung: część C