271015-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bürobedarf – Resortní společný nákup kancelářských potřeb v resortu MZe – vyhrazená veřejná zakázka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelResortní společný nákup kancelářských potřeb v resortu MZe – vyhrazená veřejná zakázka
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky kancelářských potřeb, jejichž seznam s požadovanými parametry je uveden v Příloze č. 3 ZD. Zadavatel v této příloze uvádí, s ohledem na dosavadní zkušenosti, předpokládané množství kancelářských potřeb v průběhu následujících 36 měsíců. Jedná se o vyhrazenou veřejnou zakázku podle § 38 ZZVZ.
Vorherige Bekanntmachung391205-2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungKvartální oznámení výsledků k Rámcové dohodě za 1. čtvrtletí roku 2026.
Interne Kennung1. Q 2026
Optionen
Beschreibung der OptionenJedná se o vyhrazenou veřejnou zakázku podle § 38 ZZVZ.